LÉČIVÉ FOCENÍ / FOTKA DUŠE

Unikátní spojení práce s energií, meditace a fotografie.

V HLAVNÍ ROLI TY.

Nejdřív spolu projdeme meditací. Díky léčivé energii ti pomůžu otevřít tvoje srdce a uvědomit si tvoji výjimečnost a dokonalost a tento pocit poté zachytíme na fotografii, ke které se budeš moci kdykoliv vrátit.

Technicky dokonalou lifestylovou fotografii u mě nehledej, ta není mým cílem. Mým cílem je zachytit prchavý okamžik tvého života a umožnit ti ho prožívat stále znovu.

Focení bude probíhat v Liberci, s krásným výhledem na Ještěd.

Jak to bude probíhat?

V místnosti se zapálenými svíčkami a provoněné vonnými esencemi se pohodlně položíš na lehátko, zavřeš si oči a za zvuků relaxační hudby na sebe necháš působit léčivou energii (budu ti přikládat ruce na hlavu, krk a horní část hrudníku). Pomocí meditace tě poté zavedu na místo, kde se napojíš sama na sebe, na svoje vyšší Já. Na místo, kde ti umožním uvidět samu sebe mým pohledem. Jako nádhernou a dokonalou bytost, hodnou veškeré lásky světa. V energii bezpodmínečné lásky a přijetí. Plus jedno láskyplné objetí nakonec.

Po skončení meditace tě vyfotím. Fotografie bude focená v energii lásky a sebepřijetí, které jsi v meditaci mohla prožít a všechny tyto pocity a energie se do fotografie propíší. Proto se kdykoliv později, když se na fotografii podíváš, můžeš vrátit zpět do toho pocitu a využít jeho léčivý potenciál. 

Základní verze

V této verzi získáváš:

Láskyplné léčivé opečování  

1 fotografii v elektronické podobě

Cena: 2.100,- Kč 

VIP verze

V této verzi získáváš:

Láskyplné léčivé opečování

1 fotografii velikosti 20x30 cm (plátno na rámu)

Meditaci na míru přímo pro tebe (ve formátu MP3)

Cena: 3.999,- Kč

Reference

Šári, měla jsi pravdu! Ta fotka je něčím tak zvláštně silná a intimní... ani se mi nechce jí nikomu ukazovat! Zírám na ní a nevím co to je. Zranitelnost? Pravdivost? Totální klid? Děkuju. Samotné focení byl opravdu zážitek. Připadala jsem si krásně opečovaná a finální fotka je nádherná třešnička na dortu. Děkuju.
Eva Obstová
Když mi Šárka řekla o léčivém focení, tak mě to ihned zaujalo a věděla jsem, že to chci zažít. Pořád jsem ale přemýšlela, zda to na mě bude nějak působit, co bych asi tak mohla zažít, jaké to bude a zda to ve mě něco zanechá, a teď musím říct, že setkání se Šárkou předčilo všechna má očekávání. Ani slovy nejde popsat ten skvělý pocit, který jsem měla během i po setkání. Ten klid, ta pohoda, vnímat jen samu sebe, nemyslet na nic jiného, to bylo přesně to, co jsem potřebovala a co jsem díky Šárce zažila. Dodalo mi to neskutečnou energii, vnitřní klid, radost, štěstí a to vše se vrací, jen co si vzpomenu na tohle setkání. A skvělá fotka na závěr, která ten úžasný pocit zachycuje. Určitě doporučuji se se Šárkou sejít, myslím si, že by to měl každý zažít, rozhodně to stojí za to! Děkuji. ☺️
Kateřina Pálová
Čas strávený se Šárkou měl pro mě velký smysl. Jednak jsem se setkala v hezkém prostředí se ženou, která mi je blízká a jednak jsem si od ní odnesla přesně ten střípek do skládačky, který jsem potřebovala. Uvědomění, kam už jsem za poslední měsíce došla. Zvědomila jsem si u ní tu sebejistotu, kterou jsem roky hledala. Vyladění pomocí jemných energií bylo velmi příjemné. Dokonale jsem se odpojila od těla, prožila si, co jsem potřebovala, a po návratu zpět mě Šárka vyfotila. Takový blažený výraz jsem na fotografii asi nikdy neměla. Taková opravdová JÁ. Šťastná, blažená, která ví, co nese. S láskyplnou vděčností za sebe samu a ten kus cesty i za to, kam směřují moje další kroky. Šárka je neskutečně příjemná a ve fotografii opravdu zachycuje ten moment, kdy tam jsme skutečně my. Ne ego, ne strach, ne pochybnosti, ne masky, ale MY. Máte se na co těšit, pokud si za Šárkou dojedete. Díky, Šárko.
Lucie Aira Martáková
Léčivé focení u Šárky... bylo rozhodně zajímavé a jedinečné. Ne vždy to asi musí být lehkost, pohoda - ale holt s čím tam člověk vchází - to si také prožívá...? Šárka je velice milá, citlivá a příjemná a za mě si zaslouží důvěru. Kdo chcete tuhle zkušenost (a možná i sondu do vlastní duše) - jděte do toho!
Jana