LÉČIVÉ FOCENÍ

O čem je Léčivé focení? Je o unikátním spojení práce s léčivou energií, o meditaci a o fotografii.

V HLAVNÍ ROLI TY.

Nejdřív spolu projdeme meditací. Díky léčivé energii ti pomůžu otevřít tvoje srdceuvědomit si tvoji výjimečnost a dokonalost a tento pocit poté zachytíme na fotografii, ke které se budeš moci kdykoliv vrátit.

Technicky dokonalou lifestylovou fotografii u mě nehledej, ta není mým cílem. Mým cílem je zachytit prchavý okamžik tvého života a umožnit ti ho prožívat stále znovu.

Focení bude probíhat v Liberci, s krásným výhledem na Ještěd.

JAK TO BUDE VYPADAT?

V místnosti se zapálenými svíčkami a provoněné vonnými esencemi se pohodlně položíš na lehátko, zavřeš si oči a za zvuků relaxační hudby na sebe necháš působit léčivou energii (budu ti přikládat ruce na hlavu, krk a horní část hrudníku). Pomocí meditace tě poté zavedu na místo, kde se napojíš sama na sebe, na svoje vyšší Já. Na místo, kde ti umožním uvidět samu sebe mým pohledem. Jako nádhernou a dokonalou bytost, hodnou veškeré lásky světa. V energii bezpodmínečné lásky a přijetí. Plus jedno láskyplné objetí nakonec.

Po skončení meditace tě vyfotím. Fotografie bude focená v energii lásky a sebepřijetí, které jsi v meditaci mohla prožít a všechny tyto pocity a energie se do fotografie propíší. Proto se kdykoliv později, když se na fotografii podíváš, můžeš vrátit zpět do toho pocitu a využít její léčivý potenciál. 

Základní verze

V této verzi získáváš:

Láskyplné léčivé opečování  

1 fotografii v elektronické podobě

Cena: 1.750,- Kč 

VIP verze

V této verzi získáváš:

Láskyplné léčivé opečování

1 fotografii velikosti 20x30 cm (plátno na rámu)

Další 2 fotografie v elektronické podobě (ve formátu JPG)

Meditaci na míru přímo pro tebe (ve formátu MP3)

Cena: 3.999,- Kč

Reference

Šári, měla jsi pravdu! Ta fotka je něčím tak zvláštně silná a intimní... ani se mi nechce jí nikomu ukazovat! Zírám na ní a nevím co to je. Zranitelnost? Pravdivost? Totální klid? Děkuju. Samotné focení byl opravdu zážitek. Připadala jsem si krásně opečovaná a finální fotka je nádherná třešnička na dortu. Děkuju.
Eva Obstová
Čas strávený se Šárkou měl pro mě velký smysl. Jednak jsem se setkala v hezkém prostředí se ženou, která mi je blízká a jednak jsem si od ní odnesla přesně ten střípek do skládačky, který jsem potřebovala. Uvědomění, kam už jsem za poslední měsíce došla. Zvědomila jsem si u ní tu sebejistotu, kterou jsem roky hledala. Vyladění pomocí jemných energií bylo velmi příjemné. Dokonale jsem se odpojila od těla, prožila si, co jsem potřebovala, a po návratu zpět mě Šárka vyfotila. Takový blažený výraz jsem na fotografii asi nikdy neměla. Taková opravdová JÁ. Šťastná, blažená, která ví, co nese. S láskyplnou vděčností za sebe samu a ten kus cesty i za to, kam směřují moje další kroky. Šárka je neskutečně příjemná a ve fotografii opravdu zachycuje ten moment, kdy tam jsme skutečně my. Ne ego, ne strach, ne pochybnosti, ne masky, ale MY. Máte se na co těšit, pokud si za Šárkou dojedete. Díky, Šárko.
Lucie Aira Martáková