S LÁSKOU A LASKAVOSTÍ K SOBĚ

LÁSKYPLNÁ CESTA K SOBĚ

Darem mojí duše je léčení skrze lásku, harmonie a komunikace. Díky tomu vám mohu pomoci uvidět se tak, jak vás v bezpodmínečné lásce vidím já. S vašimi přednostmi i s vašimi stíny, které vám s láskou a laskavostí pomohu přijmout. Naučím vás komunikovat s vaší duší, což umožní harmonii opět vstoupit do vašeho života.

Někdy je těžké říct si o pomoc. Máme pocit, že bychom všechno měli zvládnout sami. A já vám chci říct, že nemusíte. Že je naprosto v pořádku požádat o pomoc, když máte pocit, že je toho na vás moc. Když se necítíte dlouhodobě dobře a nevíte, jak z toho ven.

Život je jako plavba po moři. Každý občas může na svojí životní cestě ztratit správný směr, každému může občas přestat foukat ten správný vítr. Já vám nabízím bezpečný přístav, ve kterém si můžete odpočinout, načerpat ztracené síly a podívat se na vaši cestu z nadhledu a z jiného úhlu pohledu. Odhalíme spolu, proč bloudíte, jak z toho ven a vyladíme váš motor, tak aby opět dobře fungoval. A co je nejdůležitější, pomůžu vám opět najít váš vnitřní kompas, který vám bezpečně bude ukazovat směr na vaší plavbě životem.

Jak to bude vypadat?

Budeme si spolu povídat, budeme spolu plakat, budeme se spolu smát, cokoliv bude v daný moment potřeba. Vyčistíme vaše bloky a emoční zátěže pomocí léčivé energie. Opečujeme vaši duši. Pomůžu vám naladit se sami na sebe tak, abyste opět slyšeli její hlas a dokázali s ním žít v souladu. To vše v příjemném prostředí provoněném vonnými esencemi, za zvuků relaxační hudby, šamanského chřestidla a bubnu štěstí. Pokud upřednostňujete domácí prostředí, spojíme se spolu přes Zoom či Skype nebo najdeme jinou možnost.

Jedno sezení bude trvat zhruba 1 – 1,5 hodiny.

Cena

1 sezení 3.000,- Kč

Balíček 3 sezení 7.500,- Kč

Balíček 5 sezení 10.000,- Kč

Nejste si jistí zda je terapie vhodná právě pro vás?

Nabízím vám 15-i minutovou konzultci zdarma.

REFERENCE

Řešila jsem své strachy a ataky paniky poté, co jsem prošla náročnou životní situací se synem. U Šárky jsem si objednala léčení na dálku, protože v době karantény jsem věc potřebovala řešit a nikam jsem nemohla jet. Upřímně jsem úplně nevěřila, že takto na dálku by něco mohlo fungovat, protože nejsem příliš citlivá na energie. Tak evidentně jsem. Při samotném léčení jsem toho moc necítila, ale když jsem se následující ráno vzbudila, strachy byly pryč a já jsem se konečně mohla v klidu nadechnout. Šárka je skvělá, už jsem měsíc po a jsem pořád v klidu. Jakmile by se to začalo vracet, určitě se k Šárce zase objednám!
Lucie Václavková
Nikdy jsem na podobné terapii nebyla, až u Šárky. Nevěděla jsem přesně, co od terapie čekat, ale byla jsem příjemně překvapená! Zbavila jsem se vnitřního napětí, ulevilo se mi a následně i v mém životě se věci obrátily k lepšímu. Naučila jsem se více věřit sama v sebe a ve své pocity. Šárka má dar naslouchání i porozumění. Umí úžasně lidsky a citlivě přistoupit k člověku i jeho pocitům a dodat potřebou dávku pochopení, povzbuzení i naděje. Jednoznačně doporučuji!!
Hanka Žáková
Šárku znám už nějakou dobu a moc mě potěšilo, když jsem se dozvěděla, že si udělala kurz energetického léčení. Má cit pro věci, které nemusíte říkat, ale ona je ví a přivede Vás na odpovědi k otázkám, které si kladete a nevíte odpověď. Postupně do sebe všechno zapadá a vidíte věci jinak. Při její terapii jsem měla husí kůži a v hlavě zmatek, který se začal srovnávat. A její objetí? Plné lásky, energie, porozumnění a něhy.
Šárka Zicháčková
Většina lidí hledá uvolnění hlavně pro své tělo. Zapomíná se však na psychiku. Tak, jako chodíme na masáž pro uvolnění svalů, já jsem šla pohladit duši. Šárka mi svým Andělským dotykem dovolila na hodinu vypnout, zapomenout na vše, co se děje a já tak mohla odejít domů s čistou hlavou a neskutečným vnitřním klidem, který ve mě dokázala navodit. A já jí moc děkuji.
Šárka Ondráková
Více jak rok jsem se nemohl zbavit závislosti na partnerce. Po rozchodu neplynul den, kdy jsem na ní nemyslel. Veškeré pokusy o seznámení končily krachem. Už už se zdálo, že to vyjde, ale vztah se zase rozplynul. Nabídku od Šárky, na rozchodový rituál, jsem obdržel už dávno, ale nějak jsem se mu vyhýbal. Po jeho absolvování jsem cítil, že dřívější vášně se znovu vrátily a bývalou partnerku jsem si přitáhl. Po roce od rozchodu jsem ji viděl v supermarketu. Rozklepaly se mi nohy, srdce mi začalo bušit, nemohl jsem ji oslovit a než se naše oči setkaly, zmizel jsem mezi regály. Tu noc se mi nepodařilo ani usnout. Myslel jsem, že rituál zabral opačně. Další dva měsíce mi trvalo, než jsem náš vztah začal vnímat jakoby z výšky a z odstupu. Pak jsem se zcela spontánně seznámil s novou ženou a věděl jsem, že to mám za sebou.
Petr
Terapie u Šárky byla velmi příjemná a v mnohém mi pomohla. Některé věci byly nepříjemné, ale to k tomu patří. Předpokládám, že její služby jsem nevyužila naposledy a určitě doporučuji vyzkoušet i když jste skeptičtí, já byla taky a změnila jsem názor.
Alena