Možnost přihlášení do středy 19.6.2024, později pouze po tel. domluvě.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference

Šárko, liberecký networking byl pro mě ohromným pohlazením, dobitím a nastartováním. Poznala jsem úžasných 9 žen z různých oborů. Každá sdílela svůj jedinečný příběh. V některých jsem viděla své začátky, v jiných jsem cítila velkou inspiraci. Celý zážitek byl doprovázen výborným jídlem a nápoji. Závěrečný pokec umocnil důležitost setkávání s podobně smýšlejícími a naladěnými ženami. Jsme podnikatelky a není nic silnějšího než sdílení a vzájemná podpora.
Martina Růžičková
S Šárkou jsme se potkaly před třemi měsíci v obchůdku s minerály a hned jsme věděly, že jsme na stejné vlně. Sešly jsme se na kávu, Šárka navštívila mé ženské kruhy a já zase její networking pro ženy. Bylo nás 11 a všichni se zajímavým příběhem v osobní i pracovní rovině. Navázaly jsme nové kontakty a byly otevřené budoucí spolupráci v různých oborech. Děkuji za krásné zázemí, výbornou kuchyni a za jedinečnost všech žen. Určitě to nebyla schůzka poslední. Díky Šárko za pozvání.
Veronika Nicole Švarcrová
Networking, kterého jsem se zúčastnila splnil naprosto moje očekávání. Večer strávený ve velmi příjemném prostředí s dobrým jídlem a pitím, to byl velmi příjemný doplněk, který podtrhl celou akci. Dostat totiž výborný a krásný pokrm, který je bez lepku a laktózy a cukru, to se nehledá lehce. A to setkaní jako takové? Myslím si, ze není náhoda, že jsme se setkaly podobně naladěné duše, které něco spojuje. A to je to, že každá chceme jít cestou, která je vlastní našemu srdci. Když jsem poslouchala každou ze zúčastněných a měla pak možnost se společně pobavit, došlo mi, že je to jedno, kde jsem. Že je důležité, kam chci a opravdu si pro to jít. Tak jako všechny ostatní. Nemusím být mistr světa amoleta, to ani ostatní nejsou. Ale všechny se jím chceme svým způsobem stát. Mistrem svojí cesty. A to nás spojuje a může společně motivovat, inspirovat a podpořit. Moc ráda se zase zúčastním.💜
Jana Lintimerová
Setkání podnikatelek v Liberci, které organizovala Šárka (Endtová) pro mně bylo vyživující zejména po stránce lidské. Sešlo se několik žen s upřímným sdílením, respektem a pokorou k místu, kde se ve svém životě každá z nás nachází. V pravý čas! Děkuji Šárko, ráda tě kdykoliv znovu uvidím i s tvou krásnou službou pro duši:)
Dana Augustová