LÁSKYPLNÁ CESTA K SOBĚ

Chceš se ráno probudit s úsměvem na tváři a těšit se na další nový den? Cítit, že doopravdy žiješ a ne jen přežíváš?

Jedině ty jsi ta, která zná řešení svých problémů. Máš ho ukryté v sobě. Já ti ho pomůžu najít.

Jaké metody používám?

Každý jsme jiný a tím pádem potřebujeme i jiný přístup, takže sezení je vždy individuálně postavené. Pracuji hodně intuitivně. Nacítím se na konkrétní klientku (klienta), vyslechnu si to, co mi chce říct a podle toho potom sezení probíhá. Někdo se potřebuje hlavně vypovídat a někdo si potřebuje spíše lehnout na lehátko a nechat k sobě přijít to, co má v průběhu meditace nebo vizualizace. A někdy je potřeba obojí. Plně respektuji aktuální potřeby klientů.

Při práci využívám tyto metody a nástroje:

 • IET - Integrated Energy Therapy® (Integrovaná energetická terapie)
 • Šamanská energetická medicína (Alberto Villoldo - Four Winds)
 • Meditace
 • Vizualizace
 • Relaxační hudba, buben štěstí, šamanské chřestidlo
 • Vonné esence Bewit
 • Automatická kresba
 • Léčivá síla energetických obrazů

Terapeutické obrazy

Komu je služba určena?

Všem vědomým ženám, které ví, že jsou tvůrkyněmi svého života a které ví, že odpověď na svoje otázky naleznou uvnitř sebe. 

Máš v životě některý z těchto problémů?

 • Problémy ve vztazích (partnerské, s dětmi, v obecné rovině)
 • Bloky, strachy, úzkosti
 • Nespokojenost se svým životem
 • Stále se opakující životní situace
 • Pracovní problémy

Pomůžu ti najít odpovědi na tvoje otázky.

Jak to bude probíhat?

VARIANTA Č. 1 - OSOBNÍ SETKÁNÍ

Formu si můžeš vybrat sama.

 • Můžeme si pouze povídat.
 • Můžeme jít na procházku a povídat si za chůze na čerstvém vzduchu a kochat se u toho pohledem na Ještěd. 
 • Můžeš si u mě lehnout na lehátko nebo se posadit do křesílka a za zvuků relaxační hudby a vůně vonných esencí spolu projdeme meditací. Možná ti bude stačit uvědomění příčin tvých bloků a strachů a možná si o tom budeš chtít promluvit. Pravidla určuješ ty, já je budu respektovat. Je pro mě velice důležité, aby ses cítila komfortně.
 • Využijeme automatickou kresbu a vše, co mi k ní přichází a společně to rozebereme.

VARIANTA Č. 2 - ONLINE SETKÁNÍ

 • Budeš u sebe doma a spojíme se spolu přes Skype, Zoom nebo Messenger. Prostředí si vyladíš podle svého. 
 • Můžeme si spolu pouze povídat nebo spolu projdeme meditací či vizualizací. Nebo spolu můžeme klidně mlčet a nechat pracovat pouze energie, které jsou sice oku neviditelné, ale přesto tady jsou a jsou naší součástí. I mlčení může být léčivé. Volba je na tobě. 

Jak dlouho sezení trvá?

Sezení trvá 60 minut. Pokud si to situace žádá, může se o něco protáhnout, tak je dobré s tím počítat.

Jaká je cena?

Před sezením je možné si zarezvovat 15 minutový seznamovací hovor, při kterém zjistíš, jest-li je to pro tebe to pravé ořechové. V případě zájmu mi zavolej nebo napiš a já se ti ozvu a domluvíme si společně termín. 

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

1.900,- Kč / sezení

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

3-měsíční spolupráce, 6 sezení (1x za 14 dní)

10.800,- Kč / balíček 

(= 1.800,- Kč / sezení)

INTENZIVNÍ VIP SPOLUPRÁCE

3-měsíční intenzivní spolupráce, 12 sezení (1x za týden)

20.400,- Kč / balíček

(= 1.700,- Kč / sezení)

Jako bonus obdržíš energetickou tapetu na mobilpozadí na PC.  

Reference

Láskyplná cesta k sobě. Název mě oslovil na první dobrou. I přes to, že se mám velice ráda, tak se ne vždy umím láskyplně opečovat a být k sobě laskavá. A proto jsem si tuto péči dopřála u Šárky. Samotné setkaní probíhalo velice pohodově. Na gauči, s kávou v ruce jsem se rozpovídala a ona naslouchala. Přesně věděla kdy a na co se zeptat. V průběhu sezení mi přinesla k pozorování obraz. Byla to taková síla. Jak otevřená rána v těle. Bylo mi těžko, sotva jsem dýchala. Neustále jsem od obrazu utíkala slovy, ale Šárka vše ukočírovala držela mě tam, kde bylo třeba. Ve správný okamžik přišlo objetí. Dovolila jsem si vybrečet se. Pro někoho normálka. Pro mě mega výzva. Před lidmi si brečet nedovoluji. Následovala meditace na míru dané situaci, kterou mě Šárka provedla. Bylo to náročné a současně velmi uvolňující. Přišly další slzy, a další obrazy, které až neskutečným způsobem vystihovaly celou situaci. Úžasné, jak Šárka tyhle věci umí. Ani mi to nejde pořádně popsat. To se musí zkrátka zažít.
Martinabyznys mentorka
Se Šárkou jsem měla meditaci, která mě zavedla do náruče andělů, kde jsem si mohla odpočinout. V těchto ideálních podmínkách jsem se příjemně ztišila a dovolila si pustit z hlavy veškeré tlaky a myšlenky. V tomto stavu mi bylo velmi příjemně. Po Šárčiných slovech ať k sobě nechám přijít téma, které mi zrovna teď leží v hlavě ke mě doputovalo: "Ale ty přece nemusíš nic řešit. To je ten klíč. Vrať se domů, do svého srdce.” A bylo vymalováno.😁 Děkuji Ti, Šárko, za Tvou péči a podmínky, ve kterých jsem se mohla vrátit zpátky k sobě a k tomu, na čem skutečně záleží. ❤️
Jana SvěrkošováHlasová alchymistka
Šári, je to pár dnů, co jsme v rámci společné hodinky podnikly cestu do mého podvědomí. Nemám problém se otevřít a mluvit o tématech, která řeším. Ale ty jsi mi dala prostor se otevřít ještě víc a v bezpečném prostoru Tvojí energie se otevřít i tématu, do kterého se mi dlouho nechtělo rýpnout. Jsem za to tak vděčná. Děkuji, moc se mi díky Tobě ulevilo.
Eva ObstováKoučka pro vyhořelé mámy
Řešila jsem své strachy a ataky paniky poté, co jsem prošla náročnou životní situací se synem. U Šárky jsem si objednala léčení na dálku, protože v době karantény jsem věc potřebovala řešit a nikam jsem nemohla jet. Upřímně jsem úplně nevěřila, že takto na dálku by něco mohlo fungovat, protože nejsem příliš citlivá na energie. Tak evidentně jsem. Při samotném léčení jsem toho moc necítila, ale když jsem se následující ráno vzbudila, strachy byly pryč a já jsem se konečně mohla v klidu nadechnout. Šárka je skvělá, už jsem měsíc po a jsem pořád v klidu. Jakmile by se to začalo vracet, určitě se k Šárce zase objednám!
Lucie VáclavkováFotografka
Šárku znám už nějakou dobu a moc mě potěšilo, když jsem se dozvěděla, že si udělala kurz energetického léčení. Má cit pro věci, které nemusíte říkat, ale ona je ví a přivede Vás na odpovědi k otázkám, které si kladete a nevíte odpověď. Postupně do sebe všechno zapadá a vidíte věci jinak. Při její terapii jsem měla husí kůži a v hlavě zmatek, který se začal srovnávat. A její objetí? Plné lásky, energie, porozumnění a něhy.
Šárka ZicháčkováMaminka na mateřské
Nikdy jsem na podobné terapii nebyla, až u Šárky. Nevěděla jsem přesně, co od terapie čekat, ale byla jsem příjemně překvapená! Zbavila jsem se vnitřního napětí, ulevilo se mi a následně i v mém životě se věci obrátily k lepšímu. Naučila jsem se více věřit sama v sebe a ve své pocity. Šárka má dar naslouchání i porozumění. Umí úžasně lidsky a citlivě přistoupit k člověku i jeho pocitům a dodat potřebou dávku pochopení, povzbuzení i naděje. Jednoznačně doporučuji!!
Hanka ŽákováLektorka angličtiny
Terapie u Šárky byla velmi příjemná a v mnohém mi pomohla. Předpokládám, že její služby jsem nevyužila naposledy a určitě doporučuji vyzkoušet i když jste skeptičtí, já byla taky a změnila jsem názor.
Alena Manažerka