LÁSKYPLNÁ CESTA K SOBĚ

Jedině ty jsi ta, která zná řešení svých problémů. Máš ho ukryté v sobě. Já ti ho pomůžu najít.
 
Jsem průvodkyně vnitřním světem. Zavedu tě do míst, kam se sama bojíš vstoupit. Tam spolu najdeme příčinu tvých potíží, vyneseme ji na světlo a dovolíme jí se uzdravit. Uvedu tě do meditačního stavu a pomocí mých otázek, si dovolíš najít své odpovědi, které by jinak zůstaly skryty. Za pomoci andělů, v bezpečném a láskyplném energetickém poli, které ti poskytnu.

Komu je služba určena?

Všem vědomým ženám, které ví, že jsou tvůrci svého života a které ví, že odpověď na svoje otázky naleznou uvnitř sebe. 

Máš v životě některý z těchto problémů?

  • Problémy ve vztazích (partnerské, s dětmi, v obecné rovině)
  • Bloky a strachy
  • Nespokojenost se svým životem
  • Stále se opakující životní situace
  • Pracovní problémy

Pomůžu ti najít odpovědi na tvoje otázky.

Jak to bude probíhat?

VARIANTA Č. 1 - OSOBNÍ SETKÁNÍ

Můžeš si vybrat zda chceš ležet na lehátku nebo ti stačí pohodlné křesílko. Za zvuků relaxační hudby a vůně vonných esencí tě uvedu do meditačního stavu a budeme spolu hledat odpovědi na tvoje otázky. 

VARIANTA Č. 2 - ONLINE SETKÁNÍ

Budeš u sebe doma a spojíme se spolu přes Skype, Zoom nebo Messenger. Prostředí si vyladíš podle svého. Doporučuji si připravit i kapesníky, protože dost často se stává, že se uvolní dlouho potlačované emoce a skrze slzy pak odchází pryč. Zbytek probíhá stejně jako u varinty č. 1.

Jak dlouho sezení trvá?

To je hodně individuální. Může to být 30 minut, ale klidně i hodina a půl. 

Jaká je cena?

1.500,- Kč / sezení

Reference

Se Šárkou jsem měla meditaci, která mě zavedla do náruče andělů, kde jsem si mohla odpočinout. V těchto ideálních podmínkách jsem se příjemně ztišila a dovolila si pustit z hlavy veškeré tlaky a myšlenky. V tomto stavu mi bylo velmi příjemně. Po Šárčiných slovech ať k sobě nechám přijít téma, které mi zrovna teď leží v hlavě ke mě doputovalo “ale ty přece nemusíš nic řešit, To je ten klíč. Vrať se domů, do svého srdce.” A bylo vymalováno.😁 děkuji Ti, Šárko, za Tvou péči a podmínky, ve kterých jsem se mohla vrátit zpátky k sobě a k tomu, na čem skutečně záleží. ❤️
Jana SvěrkošováHlasová alchymistka
Šári, je to pár dnů, co jsme v rámci společné hodinky podnikly cestu do mého podvědomí. Nemám problém se otevřít a mluvit o tématech, která řeším. Ale ty jsi mi dala prostor se otevřít ještě víc a v bezpečném prostoru Tvojí energie se otevřít i tématu, do kterého se mi dlouho nechtělo rýpnout, Jsem za to tak vděčná. Děkuji, moc se mi díky Tobě ulevilo.
Eva ObstováKoučka pro vyhořelé mámy
Šárku znám už nějakou dobu a moc mě potěšilo, když jsem se dozvěděla, že si udělala kurz energetického léčení. Má cit pro věci, které nemusíte říkat, ale ona je ví a přivede Vás na odpovědi k otázkám, které si kladete a nevíte odpověď. Postupně do sebe všechno zapadá a vidíte věci jinak. Při její terapii jsem měla husí kůži a v hlavě zmatek, který se začal srovnávat. A její objetí? Plné lásky, energie, porozumnění a něhy.
Šárka ZicháčkováMaminka na mateřské
Řešila jsem své strachy a ataky paniky poté, co jsem prošla náročnou životní situací se synem. U Šárky jsem si objednala léčení na dálku, protože v době karantény jsem věc potřebovala řešit a nikam jsem nemohla jet. Upřímně jsem úplně nevěřila, že takto na dálku by něco mohlo fungovat, protože nejsem příliš citlivá na energie. Tak evidentně jsem. Při samotném léčení jsem toho moc necítila, ale když jsem se následující ráno vzbudila, strachy byly pryč a já jsem se konečně mohla v klidu nadechnout. Šárka je skvělá, už jsem měsíc po a jsem pořád v klidu. Jakmile by se to začalo vracet, určitě se k Šárce zase objednám!
Lucie VáclavkováFotografka
Nikdy jsem na podobné terapii nebyla, až u Šárky. Nevěděla jsem přesně, co od terapie čekat, ale byla jsem příjemně překvapená! Zbavila jsem se vnitřního napětí, ulevilo se mi a následně i v mém životě se věci obrátily k lepšímu. Naučila jsem se více věřit sama v sebe a ve své pocity. Šárka má dar naslouchání i porozumění. Umí úžasně lidsky a citlivě přistoupit k člověku i jeho pocitům a dodat potřebou dávku pochopení, povzbuzení i naděje. Jednoznačně doporučuji!!
Hanka ŽákováLektorka angličtiny
Terapie u Šárky byla velmi příjemná a v mnohém mi pomohla. Některé věci byly nepříjemné, ale to k tomu patří. Předpokládám, že její služby jsem nevyužila naposledy a určitě doporučuji vyzkoušet i když jste skeptičtí, já byla taky a změnila jsem názor.
Alena Manažerka