SPŘÍZNĚNÁ DUŠE

BLÍZKOST. LIDSKOST. PŘIJETÍ.

Chybí ti někdo, komu se můžeš svěřit, kdo tě vyslechne a nebude tebe nebo to, co říkáš soudit?

Pak je tato služba přesně pro tebe.

Mám andělský typ duše a mým hlavním darem je láska a vedlejšími harmonie, řád a komunikace. Lidé se mi odjakživa svěřují. Ať už z řad blízkých nebo úplně cizí lidé, třeba v čekárně u doktora.

Chceš se cítit přijímaná přesně taková, jaká jsi, se vším, co k tobě patří? Bez pocitu, že s tebou není něco v pořádku? Potřebuješ s někým sdílet svoje pocity bez všech masek, které běžně nosíme? Tak přesně to ti nabízím. Vyslechnu tě bez jakéhokoliv posuzování. Můžeš se jenom vypovídat, nebo se svěřit s tím, co tě trápí nebo naopak těší. Budeš mít moji 100% pozornost. A když budeš chtít, můžu ti na vše poskytnout jiný úhel pohledu.

Komu je služba určena?

  • Všem, kteří se nemají komu svěřit
  • Všem, kteří mají téma o kterém se nemohou bavit se svými blízkými nebo přáteli
  • Všem, kteří nepotřebují terapii, ale pouze podporu nebo vlídné slovo a pohlazení
  • Všem, kteří se zajímají o osobní rozvoj, nehledají žádný konkrétní kurz, ale chtějí si třeba jenom některé věci ujasnit nebo se na ně zeptat

Jakou formou se spojíme?

1) Telefon, Skype, Messenger, Zoom, WhatsApp

2) Osobní setkání - MOŽNOST PROCHÁZKY S VÝHLEDEM NA JEŠTĚD A S VŮNÍ JEHLIČÍ

Jaká je cena?

1.000,- Kč / 60 minut

Reference

Šárka je úžasný člověk.

Řídí se srdcem, rozumem i její vysoce rozvinutou intuicí. Vidí souvislosti i tam, kde bychom je mnozí z nás ani nehledali. Zaměřuje se na hledání příčin toho, co se děje v našich životech. Umí velmi trefně věci pojmenovat a nastavit tzv. zrcadlo tak, abychom se sami v sobě lépe vyznali a mohli se díky tomu posunout.

Šárka je spřízněnou duší, která vyslechne, nabídne porozumění a přijetí. Můžete s ní mluvit o čemkoliv - i o věcech, které jsou pro mnohé již trochu "za hranou" (ať už se jedná o duchovno, spiritualitu, minulé životy či práce s energií). Vím, že v dnešní době mnohdy není lehké najít někoho, kdo by všechna tato témata otevřeně přijímal, chápal a byl schopen o nich mluvit. Šárka je rozhodně člověk na svém místě!!! Jsem moc ráda, že ji ve svém životě mám!! 🙂
Hanka ŽákováLektorka angličtiny