Objednávka

meditační pohádky O jednorožcovi

Na této stránce si můžete objednat meditační pohádku

O JEDNOROŽCOVI ve formátu mp3

  • ANO
    Objednávám si tímto meditační pohádku O jednorožcovi
  • ANO
    Vím, že tuto pohádku obdržím ve formátu mp3
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si reference

Poslech meditační pohádky jsem umožnila dětem v mateřské škole při odpoledním odpočinku a od té doby nechtějí pouštět nic jiného. Ze své praxe v MŠ jsem vypozorovala, že pohádka má blahodárné a uklidňující účinky i pro některé děti vykazující hyperaktivitu jako je ADHD apod. Děti se díky pohádce, která je namluvená příjemným hlasem dostávají do jiného světa, kde mohou díky vizualizaci strávit čas s jednorožcem a představovat si, jak vypadá, hladit ho. Dětem se pohádka o Jednorožci moc líbila a mně také. I já jsem se díky poslechu přenesla do jiného světa, kde je láska, klid a pocit bezpečí😊.
Mgr. Martina Votípkováučitelka MŠ a lektor přirozené komunikace s koňmi pro děti (www.marti-nature.cz)
Takhle by měly znít pohádky na každou dobrou noc pro naše děti. Jemné, něžné, bez dramatických situací. Takové krásné naladění na kvalitní spánek.
Michaela Staňkoválektorka jógy pro děti a dospělé (www.shantispirit.cz)
... je to tak - už teď se nemůžete dočkat krásné pohádky, viďte? Tak tomu rozumím, protože pohádka je opravdu krásná, s krásnou hudbou, přiměřeně dlouho-krátká, tedy ani dlouhá, ani krátká. Ale určitě umí rozvinout fantazii dětí do dalekých světů. A to děti mají rády, to děti moc moc potřebují. A myslím, že i maminkám, tatínkům, babičkám, dědečkům udělá radost. To si nenechte ujít. Krásné.
Yvetta Ellerová / Yvellhttps://yvellerova.cz/

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka@sarkaendtova.cz nebo volejte na 777 188 579.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.