Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook

PERFEKCIONISMUS aneb jak se zbavit teroristy ve své hlavě 

  • ANO
    Objednávám si tímto eBook PERFEKCIONISMUS aneb jak se zbavit teroristy ve své hlavě v hodnotě 350,- Kč.
  • ANO
    Vím, že k tomuto eBooku dostanu zdarma jako bonus ve formátu PDF pracovní sešit, seznam změn a plakát.
  • ANO
    Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na můj e-mail a to ihned po uhrazení objednávky.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přečtěte si co říkají čtenáři eBooku

E-book je krásné dílo, které se čte téměř samo. Našla jsem v něm spoustu AHA momentů a tipů, které tak nějak člověk ve své skryté podstatě ví, ale stejně se jimi neřídí a je skvělé si je zase připomenout a vědět, že vše je jen o nás. Začít žít jinak můžeme vlastně kdykoli. Hodně mě donutila popřemýšlet o sobě věta "Svět potřebuje váš originál ne kopii někoho jiného" 🙂 Autorka píše opravdu pěkně a text je plný jejich vlastních příběhů a zkušeností, které knize dodávají kouzlo osobního přístupu. Vřele doporučuji všem, nejen těm, kteří si o sobě myslí, že jsou perfekcionisti!
Eva Szotkowská Lackováautorka projektu www.geniusinstitut.cz
Šárky ebook je plný osobních příběhů. Budu-li upřímná, v mnohých jsem se našla nebo alespoň tomu přiblížila. O to více jsem byla vděčná za podnětné otázky k zamyšlení. Určitě doporučuji si vzít k ruce i papír a tužku a odpovědi si psát, je to pak jiné, než je mít v hlavě. Šárka píše s lehkostí, mnohdy jsem se zasmála. Kolikrát si člověk řekne, co ostatní nemají vědět, ale když se vše řekne na rovinu, tak pocit odlehčení je úžasný. Děkuji za mnoho rad a všem nám držím palce, abychom teroristům v hlavě nedávali už tolik prostoru 🙂
Eliška Mabel Morkeswww.vnitrnisvety.cz
Šárka píše skutočne tak, ako hovorí jej motto. S láskou a láskavosťou k sebe i k ostatným. Prešla som si obdobím perfekcionizmu, viem teda zhodnotiť, že ebook skutočne opisuje všetky "nášľapné míny" tohto stavu. Zároveň ukazuje cestu, ako z tohto sebatrápenia von. Autorka má dar uchopiť a podať veci veľmi jednoducho. Kedykoľvek si pomyslím na jej poňatie sebalásky, mám úsmev na tvári. Prečítajte si ebook, veď predsa ani vy nechcete stráviť čas s niekým, koho nemáte radi :).
Zuzana Kováčováwww.zuzanakovacova.sk

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka@sarkaendtova.cz nebo volejte na 777 188 579.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.