Chcete žít svůj život v klidu a svobodně? Bez pocitu, že neustále něco musíte a že to, co už jste udělala, není dost dobré? Že vy nejste dost dobrá?

Už vás nebaví poslouchat ten otravný hlas ve vaší hlavě, který vám neustále říká:

  • co byste měla dělat?
  • co byste měla říkat?
  • jak byste měla vypadat?
  • jak byste se měla chovat?
  • jak byste se měla cítit?

Staňte se tvůrcem svého života!

 

Zjistěte, že je možné:

  • umlčet ten hlas ve své hlavě
  • dát sama sebe na první místo a to bez výčitek svědomí
  • mít se ráda i se svými nedostatky a chybami
  • žít s pocitem, že si zasloužím mít se dobře
  • rozhodovat o svém životě na základě toho, co chci já a ne druzí

DOVOLTE SI POSLOUCHAT SAMI SEBE MÍSTO  HLASU VE VAŠÍ HLAVĚ.

Dnes už vím, že člověk může prožívat šťastný a vědomý život plný lásky a radosti. 

Cítím se ve svém životě ukotvená, šťastná a spokojená. Vím, že věci MŮŽU dělat, ne musím. Občas přijde nějaký mráček, občas zaprší nebo dokonce přijde bouřka, ale potom zase vysvitne slunce a na světě je krásně.

Dříve jsem byla unavená, vyčerpaná, bez radosti ze života, s nízkým sebevědomím, zavalená milionem věcí, které MUSÍM udělat a pocitem, že život je boj.  

Za svůj život jsem přečetla spoustu knih, prošla různými kurzy a vyzkoušela různé terapie, které mě přivedly blíže k sobě. Mnohokrát jsem ve svém životě klopýtla nebo upadla, ale vždy jsem se zvedla ze země o něco silnější a moudřejší. Pomohlo mi to pochopit, že pouze já jsem tvůrcem svého života a moje životní štěstí nezávisí na vnějších okolnostech, ale na mě samotné. 

PŘIŠLA JSEM NA TO, JAK DOSTAT TOHO OTRAVNÉHO TERORISTU S NÁZVEM PERFEKCIONISMUS ZE SVÉ HLAVY.

BYLA BYCH MOC RÁDA, KDYBY TOTO POZNÁNÍ POMOHLO KE SPOKOJENÉMU ŽIVOTU I VÁM. 

A proto jsem pro vás napsala tento eBook.

Co se z eBooku dozvíte a také se následně naučíte?

Jak a proč se mít rádi i se svými nedokonalostmi
Jak se zbavit pocitu, že něco musím
Jak začít víc myslet na sebe
Jak začít vnímat svojí vlastní hodnotu

VŽDYCKY MÁTE NA VÝBĚR

SOBOTA DOPOLEDNE...

DŘÍVE:

Běží vám hlavou: "Ježiši, tady je bordel. A já už začínám mít mastné vlasy, musím si umýt hlavu. Ty jo, co udělám k obědu, když musím ještě uklízet?" Zmateně pobíháte po bytě a nevíte, co dřív. Připravit výzdobu nebo udělat pomazánky? Jednohubky nebo radši chlebíčky? Pro jistotu uděláte oboje. Ještě dát něco slaného na stůl.  "Pane bože, kde je zase ten chlap? Proč mi s ničím nepomůže? Proč ty děti pořád řvou a musí prudit zrovna teď, když mám tolik práce?" 

Nakonec vše tak tak stihnete. Na všechny se sice usmíváte, ale v duchu se vám chce vyčerpáním brečet. Oslavu přežijete jako ve snu.

Večer, když padáte úplně hotová do postele, se vám hlavou honí: "To byl zase den. Byla jsem na toho mého muže zase hnusná. Chudák. A na ty holky jsem taky nemusela furt řvát. Budou mít z toho mého ječení akorát trauma. Jsem fakt hrozná! Já se z toho jednou fakt zblázním."

 

NYNÍ: 

Dopoledne v klidu uvaříte, manžel zatím vyluxuje. Po obědě s dětmi nachystají výzdobu. Vy zatím připravíte nějaké slané zobání na stůl. Stejně si dáte nejdřív ke kafi dort a všichni jsou pak nacpaní. Tak hodinku po tom, co sníte dort, nakrájíte bagety, salám, klobásy a sýr a odnesete to v klidu na stůl. Všichni jsou spokojení a skvěle se baví. Včetně vás. 

Večer usínáte s pocitem, že jste si tu oslavu letos fakt užili a byl to moc fajn den.

Na mojí cestě ze spárů perfekcionismu jsem mnohokrát odbočila z cesty a musela složitě hledat cestu zpět k sobě. A protože vím, jak je to těžké, nabízím vám na tu vaši cestu kompas ve formě eBooku. Vložila jsem do něj všechny svoje zkušenosti a poznání. Nechť vám tento kompas vždy pomáhá udržet ten správný směr. Směr k sobě samému. Směr k bezpodmínečné lásce. Směr ke změně z MUSÍM na MŮŽU.

Když jsem to dokázala já, dokážete to i vy. A já půjdu po vašem boku.

Na kolik si svojí pomoci cením? Cena eBooku je 350,- Kč. 

Abych vám vaši cestu co nejvíce usnadnila, připravila jsem pro vás tři pomocníky zdarma.

Plakát se všemi radami, který si můžete vytisknou a mít ho neustále na očích jako připomínku vaší cesty ke spokojenějšímu a svobodnějšímu životu.

Protože vím, že znalosti jsou sice důležité, ale ještě důležitější je praxe, připravila jsem pro vás pracovní sešit, díky kterému si odpovíte na ty nejdůležitější otázky.

Seznam změn, na který si můžete psát všechny změny, které chcete ve svém životě uskutečnit a když se vám to podaří, změnu si odškrtnete jako hotovou

Možná vám vyvstává na mysli otázka: A zvládnu to i já?

To vám nemohu zaručit, protože každý jsme jiný. Ale věřím, že v každém z nás je obrovský potenciál. Každý může prožít šťastný a spokojený život. Jedinou podmínkou je tomu uvěřit. Život vám potom sám ukáže tu správnou cestu. Nevěřím na náhody a tak to, že právě teď čtete tyto řádky, může být tím správným nasměrováním. Rozhodnutí, zda se touto cestou vydáte, je ale už jen na Vás. 

A protože mi na Vaší spokojenosti záleží, nabízím vám tuto možnost: Pokud do 30 dní od zakoupení eBooku zjistíte, že toto není správná cesta pro vás, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši zpět. 

Reference

Skvělý e-book! Krásně se čte, je poutavý a vtipný zároveň. Autorka jej napsala úžasně lidsky a srozumitelně. Na příkladech ze života trefně ukazuje, s jak absurdními situacemi se někdy můžeme díky perfekcionismu v životě potýkat a že to tak vůbec být nemusí! Volba je jen na nás. Poutavými příběhy i odhaluje, za čím vším se může perfekcionismus skrývat. Velmi přívětivě zmiňuje možné cesty z těchto začarovaných kruhů. Neodsuzuje, ale nabízí pomocnou ruku. E-book mě velmi oslovil, je psaný s úžasným nadhledem a lehkostí. Četla jsem ho jedním dechem a je mi inspirací. Upřímně ho doporučuji! 😃
Hanka Žákováučitelka angličtiny
E-book je krásné dílo, které se čte téměř samo. Našla jsem v něm spoustu AHA momentů a tipů, které tak nějak člověk ve své skryté podstatě ví, ale stejně se jimi neřídí a je skvělé si je zase připomenout a vědět, že vše je jen o nás. Začít žít jinak můžeme vlastně kdykoli. Hodně mě donutila popřemýšlet o sobě věta "Svět potřebuje váš originál ne kopii někoho jiného" 🙂 Autorka píše opravdu pěkně a text je plný jejich vlastních příběhů a zkušeností, které knize dodávají kouzlo osobního přístupu. Vřele doporučuji všem, nejen těm, kteří si o sobě myslí, že jsou perfekcionisti!
Eva Szotkowská Lackováautorka projektu www.geniusinstitut.cz
Šárky ebook je plný osobních příběhů. Budu-li upřímná, v mnohých jsem se našla nebo alespoň tomu přiblížila. O to více jsem byla vděčná za podnětné otázky k zamyšlení. Určitě doporučuji si vzít k ruce i papír a tužku a odpovědi si psát, je to pak jiné, než je mít v hlavě. Šárka píše s lehkostí, mnohdy jsem se zasmála. Kolikrát si člověk řekne, co ostatní nemají vědět, ale když se vše řekne na rovinu, tak pocit odlehčení je úžasný. Děkuji za mnoho rad a všem nám držím palce, abychom teroristům v hlavě nedávali už tolik prostoru 🙂
Eliška Mabel Morkeswww.vnitrnisvety.cz
Šárka píše skutočne tak, ako hovorí jej motto. S láskou a láskavosťou k sebe i k ostatným. Prešla som si obdobím perfekcionizmu, viem teda zhodnotiť, že ebook skutočne opisuje všetky "nášľapné míny" tohto stavu. Zároveň ukazuje cestu, ako z tohto sebatrápenia von. Autorka má dar uchopiť a podať veci veľmi jednoducho. Kedykoľvek si pomyslím na jej poňatie sebalásky, mám úsmev na tvári. Prečítajte si ebook, veď predsa ani vy nechcete stráviť čas s niekým, koho nemáte radi. 🙂
Zuzana Kováčováwww.zuzanakovacova.sk
Pokud patříte mezi ženy, které v jakékoliv míře trpí závislostí na perfekcionismu, určitě vám mohu tento eBook doporučit. Šárka vás velmi příjemnou a čtivou formou provede nástrahami, které na vás v běžném životě číhají a pomalu vás"ničí", aniž si to možná uvědomujete. Najdete tu spoustu skvělých myšlenek, vhledů a jednoduchých návodů, které vám mohou život opravdu výrazně usnadnit.
Andrea Cigáníkováwww.andreaciganik.com

Chcete se vydat na svoji cestu k novému životu? K životu bez MUSÍM? Není nic jednoduššího než si eBook objednat právě teď.