S LÁSKOU A LASKAVOSTÍ K SOBĚ

Rozchodový rituál


Máte za sebou rozchod (rozvod) nebo jím zrovna procházíte? Snažíte se s tím vyrovnat, ale samotným se Vám to nedaří? 

Podle šamanských tradic má člověk ve svém životě 7 velkých přechodů – iniciací a rozchod (rozvod) patří mezi jeden z nich.

Pomohu Vám takovým rituálem projít a zase nalézt cestu k sobě.  


Jak rituál probíhá?

Projdeme si spolu Vaším vztahem, pomyslně spálíme všechnu bolest a špatné pocity z něj, projdeme fází odpuštění a nakonec přetneme pomyslná pouta, která Vás s bývalým partnerem/partnerkou spojují, abyste opět mohli nalézt vnitřní klid a rovnováhu.


Jak dlouho rituál trvá?

Doba trvání je 1 hodina.


Kolik rituál stojí?

Cena je 2.000,- Kč 


Reference

Více jak rok jsem se nemohl zbavit závislosti na partnerce. Po rozchodu neplynul den, kdy jsem na ní nemyslel. Veškeré pokusy o seznámení končily krachem. Už už se zdálo, že to vyjde, ale vztah se zase rozplynul. Nabídku od Šárky, na rozchodový rituál, jsem obdržel už dávno, ale nějak jsem se mu vyhýbal. Po jeho absolvování jsem cítil, že dřívější vášně se znovu vrátily a bývalou partnerku jsem si přitáhl. Po roce od rozchodu jsem ji viděl v supermarketu. Rozklepaly se mi nohy, srdce mi začalo bušit, nemohl jsem ji oslovit a než se naše oči setkaly, zmizel jsem mezi regály. Tu noc se mi nepodařilo ani usnout. Myslel jsem, že rituál zabral opačně. Další dva měsíce mi trvalo, než jsem náš vztah začal vnímat jakoby z výšky a z odstupu. Pak jsem se zcela spontánně seznámil s novou ženou a věděl jsem, že to mám za sebou.
Petr