S LÁSKOU A LASKAVOSTÍ K SOBĚ

Osobní konzultace


Díky tomu, že jsem HSP (highly sensitive person) čili vysoce citlivá osoba, mám dar vnímat emoce druhých lidí. Dokážu se na ostatní lidi nacítit a pomoci jim odhalit pravou příčinu jejich problémů. Ať už se jedná o partnerské vztahy nebo vztahy obecně, problémy s dětmi, v práci nebo prostě jenom nespokojenost s vlastním životem. 

Pomohu Vám podívat se na Vaše problémy z jiné perspektivy, poznat jejich příčiny a širší souvislosti. Co s těmi informacemi poté uděláte, už záleží jenom na Vás. Pokud chcete ve svém životě něco opravdu změnit, ráda Vás změnami provedu, ale udělat je za Vás nemohu. Vše je totiž ve Vašich rukách, Vy jste strůjci svých životů


Formy konzultace

Konzultaci lze dělat osobní formou, po telefonu, přes Skype, Zoom či WhatsApp.


Cena konzultace

Cena za konzultaci je 1.500,- Kč/hod.


Reference

Šárku znám už nějakou dobu a moc mě potěšilo, když jsem se dozvěděla, že si udělala kurz energetického léčení. Má cit pro věci, které nemusíte říkat, ale ona je ví a přivede Vás na odpovědi k otázkám, které si kladete a nevíte odpověď. Postupně do sebe všechno zapadá a vidíte věci jinak. Při její terapii jsem měla husí kůži a v hlavě zmatek, který se začal srovnávat. A její objetí? Plné lásky, energie, porozumnění a něhy.
Šárka Zicháčková